Witamy na stronach Biura Rachunkowego QOffice

Biuro Rachunkowe Qoffice prowadzi działalność od 2005 roku. Świadczy usługi dla osób fizycznych i przedsiębiorstw w obszarze księgowości, szkoleń z zakresu podatków, kadr, płac, BHP. Biuro Rachunkowe Qoffice to również szkolenia i rozliczenia w ramach projektów unijnych. Swoją ofertę kieruje zarówno do małych, średnich, jak i dużych firm. W chwili obecnej Biuro Rachunkowe Qoffice obsługuje ponad 70 podmiotów gospodarczych z branży usługowej, handlowej oraz produkcyjnej. Są to jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne, spółki jawne, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z ograniczoną odowiedzialnością – komandytowe, jak również Stowarzyszenia.

Właściciel

Właścicelką Biura Rachunkowego Qoffice jest absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu Agnieszka Kojs. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy na stanowisku księgowa w różnych wrocławskich firmach pozwoliło na otwarcie własnej firmy księgowej i szkoleniowej. Dodatkowo kwalifikacje i przygotowanie zawodowe potwierdza Certyfikat wydany przez Ministerstwo Finansów uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Pracownicy

Biuro Rachunkowe Qoffice to również jego Pracownicy – osoby rzetelne, zaangażowane i oddane swojej pracy. Swoim Klientom QOffice zapewnia fachową obsługę, profesjonalizm oraz co ważne miłą atmosferę współpracy.

Ubezpieczenie

Biuro Rachunkowe Qoffice posiada zawsze aktualne ubezpieczenie OC.

Serdeczynie zapraszamy do współpracy.